Česky

UNIVENT CZ s.r.o.12 let obchodní značky
UNIVENT CZ s.r.o. je dlouhodobě a dynamicky se rozvíjející společnost, která disponuje motivovaným kolektivem odborných pracovníků, skladovacími prostory a prodejními pobočkami v České republice i na Slovensku. Společnost je výhradním zástupcem několika výrobců ventilátorů a příslušenství. V průběhu posledních 10 let se společnost profiluje jako diskontní prodejce značkových ventilátorů, vzduchotechnických dílů a montážního materiálu. Od roku 2002 dodává zboží do obchodní sítě a poboček společnosti Elektrodesign ventilátory. Jednotlivá prodejní místa, která prodávají zboží UNIVENTu, jsou propojena on-line s dalšími sklady. Sklady jsou ve Staré Boleslavi, Praze, Plzni, Písku, Olomouci, Brně a Bratislavě.

Zajištění kvality
Součástí odpovědného přístupu společnosti k zákazníkům, k vyřizování jejich objednávek a k zajišťování dodávek v podmínkách stále se zostřující hospodářské soutěže, je trvalé zdokonalování interních procesů a jakosti řízení. UNIVENT CZ s.r.o. dbá na důslednou kontrolu dodávaného zboží ve všech fázích jeho pořízení, distribuce a doprovodných služeb. Snaží se tak uspokojovat stoupající nároky zákazníků, stejně jako požadavky právních a technických předpisů. Společnost trvale udržuje na dodávané zařízení platné výrobkové certifikáty od certifikačních společností VÚPS - Certifikační společnost s.r.o., Elektrotechnický zkušební ústav, s.p. a PAVUS, a.s.

Cíle společnosti
Jedním z hlavních cílů společnosti je nízkonákladová distribuce vzduchotechnického materiálu a zajištění vysoké kvality nabízených produktů, prodejního a poprodejního servisu při zachování co nejnižší ceny. UNIVENT CZ s.r.o. se zaměřuje zejména na:

– prodej levných ventilátorů pro elektrikáře
– diskontní prodej značkových ventilátorů (Vortice, Cata, Elicent atd.)
– diskontní prodej montážního materiálu pro vzduchotechniku
– diskontní prodej flexibilních hadic pro vzduchotechniku
– diskontní prodej běžných distribučních elementů
– distribuci zakázkového vzduchotechnického sortimentu
– zakázkový dovoz vzduchotechnického materiálu a zařízení
– alternativní cenové nabídky do projektů

Naše společnost chce být partnerem, který vám pomůže v současných podmínkách globalizovaného obchodního prostředí získat cenově výhodné a přitom kvalitní značkové výrobky a pomoci Vám tak realizovat Vaše vlastní hospodářské cíle.

UNIVENT CZ s.r.o.
Sídlo: Boleslavova 15, 140 00 Praha 4
IČ: 65416171
DIČ: CZ65416171
Firma je vedena u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 45124