Česky

KORONAVIRUS - aktuální obchodní a provozní podmínky platné ve všech prodejních střediscích

Vážení zákazníci, 

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu v České republice si Vás dovolujeme informovat o aktuálních obchodních a provozních podmínkách, platných ve všech prodejních střediscích UNIVENT CZ v ČR. Tyto podmínky vstupují v platnost 16.3. 2020 a budou platit do odvolání: 

 1. Omezující opatření vlády se nevztahují na velkoobchodní prodej. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení.
 2. Objednávky na naše výrobky přijímáme bez omezení, jednotlivé termíny dodávek rádi telefonicky upřesníme.
 3. Přerušen je maloobchodní prodej, využijte prosím zásilkového prodeje nebo internetového obchodu www.univent.cz.
 4. Výroba v našich závodech probíhá v současnosti bez omezení.
 5. Výdej výrobků a zboží v našich prodejních střediscích zůstává v současnosti neomezen. Platí však nová provozní pravidla:  
  • Prodejní střediska fungují jako výdejní místa, naše areály nejsou volně přístupné, mají však určené zóny pro výdej zboží. Podrobnosti telefonicky na prodejních střediscích.
  • Zboží zasíláme prostřednictvím přepravních společností, které mají zavedena režimová opatření (řidiči mají roušky a jsou poučeni zaměstnavatelem o bezpečném chování při pandemii). Řidiči nevybavení rouškou nebo s podezřením na nákazu (horečka) nebudou ostrahou vpuštěni do zón pro výdej zboží v areálu.
  • V případě potřeby vyzvednutí vlastní dopravou se o podmínkách informujte na prodejních střediscích. Řidiči nevybavení rouškou nebo s podezřením na nákazu (horečka) nebudou ostrahou vpuštěni do zón pro výdej zboží v areálu.
  • Smluvním partnerům poskytujeme dopravu do sídla společnosti nebo na stavbu. Podmínky sdělí prodejní střediska.
  • Vstup do kanceláří a vnitřních prostor prodejních středisek je zcela a bez výjimky uzavřen.
 6. Technické poradenství zajišťujeme prostřednictvím e-mailové komunikace nebo na telefonních číslech uvedených na www.univent.cz.
 7. Vzhledem k dynamickému vývoji situace se vždy telefonicky nebo emailem informujte o stavu vaší zakázky před vyzvednutím, stejně tak o aktuálních podmínkách odběru výrobků.
 8. Naše společnost může výše uvedené provozní a obchodní podmínky kdykoliv změnit v souvislosti s dalším vývojem pandemie a souvisejících vládních opatření.

UNIVENT CZ spol. s r.o.