Česky

Přiřadit regulaci

Přiřadit regulaci
Postup výběru:
dle jednotky dle parametrů
Výběr jednotky/ventilátoru:

Rsady - univerzální regulační systémyOvládání a regulace pro přívod a odvod (lze ovládat obecný přívodní a odvodní ventilátor/jednotku či rekuperační jednotku). Obsahuje kompletní příslušenství s možností rozšíření.

Základní rozdělení regulačních sad: Rsady řady 3xx - pouze ovládání ventilátorů
Rsady řady 4xx VO - ovládání ventilátorů a vodního ohřívače
Rsady řady 5xx EO - ovládání ventilátorů a elektrického ohřívače
Rsada 601/CH - ovládání přímého chlazení pro RSADY 4xx a 5xx

  • Provedení pro VO - regulátor výkonu VO, směšovací uzel pro VO s čerpadlem, servopohon s kontaktem ovládání čerpadla, protimrazová ochrana, čidla, servo klapky přívodu, regulátor otáček, dálkový ovladač na stěnu, nezávislé spínací hodiny provozu a nočního útlumu, tlakové čidlo kontroly filtrů
     
  • Provedení pro EO - regulátor výkonu EO s výstupem 0-10V, u ohřívačů bez výkonového stupně také externí výkonový triakový stupeň, časový doběh dochlazování EO, čidla, servo klapky přívodu, regulátor otáček, dálkový ovladač na stěnu, nezávislé spínací hodiny provozu a nočního útlumu, tlakové čidlo kontroly filtrů, bezpečnostní tlakové čidlo kontroly chodu přívodního ventilátoru
Univerzální jištění proti zkratu ventilátoruLze připojit jen ventilátory s vestavěnou tepelnou ochranou, výrobcem určené pro regulaci napětím.
1f. ventilátory - součet proudů max. 5A (s modulem REE5 Ext do 2x 5A).
3f. ventilátory - v jedné fázi max. 5A (regulátor RDV 5E) nebo 10A (RDV 10E).
U ventilátorů s frekvenčním měničem je proti zkratu jištěn pouze vstup měniče.

Směšovací klapkaPro směšování cirkulačního a čerstvého vzduchu u rekuperačních systémů nebo systémů teplovzdušného vytápění. Ovládání klapky je nezávislé na regulaci teploty ohřívače. Dle typu RSADY je ovládání manuální nebo v závislosti na teplotě vstupního vzduchu.

Návrh regulační sady - vybranou regulační sadu je doporučeno ověřit v katalogu pro kontrolu správnosti. V případě chyby v návrhu není možné na dodaném zařízení provádět podstatné konstrukční úpravy. Regulační sady pro jednofázové ventilátory jsou k dispozici jako skladová položka, pro třífázové ventilátory jsou vyráběny na objednávku.

Pokud požadujete potvrzení
o vhodnosti přiřazení regulační sady pro zákazníkem požadovanou funkcionalitu, obraťte se na oddělení měření a regulace, tel.: 602 679 469.

Poznámka:
V současné době je na webu zprovozněna první verze a neustále probíhá její ladění. Vaše připomínky, prosím, posílejte na naší emailovou adresu info.praha@univent.cz