Česky

VentiCAD - návrhový software

Program je ke stažení zde.

Software VentiCAD – návrhový program VZT zařízení

Software VentiCAD byl sestrojen výhradně jako pomocný program výběru vhodného zařízení VZT projektů. Převážně je určen pro VZT projektanty, obchodní zástupce Elektrodesign ventilátory spol. s r.o. a technickou podporu prodeje. Software na základě požadovaných parametrů je schopen selektovat vhodnou přívodní jednotku, rekuperační jednotku, nebo vodní či elektrický ohřívač do potrubí.
Software je snadno ovladatelný, intuitivní a nabízí projektantovi souhrn základních vlastností VZT zařízení s možností tisku technického listu, obsahujícího název, grafická data zvoleného pracovního bodu, hlukové parametry daného zařízení, rozměrový výkres a izometrický pohled, technologické schéma regulačního systému a v neposlední řadě i předběžnou cenovou kalkulaci. Veškeré informace jsou shromážděny v celkovém projektovém listu vybraných zařízení s možností standardního tisku, nebo „pdf“ či „XPS“ tisku. Jako další velmi zajímavou možnost pro správnou realizaci projektu nabízí VentiCAD možnost uložení pohledů VZT zařízení do 3D nebo 2D skici a to ve formátu DXF s měřítkem 1:1.

Selekční software umožňuje volit ze tří základních jazykových variant: české, anglické a slovenské. Navržená zařízení lze jednoduše ukládat pro případné následné úpravy v projektu. Základní aktualizace jsou prováděny 1x za 2 měsíce. Vyžádají-li si to podmínky (závažná chyba v podkladech, neshoda s katalogem, či jinými technickými informacemi výrobců) bude se aktualizace konat v nejbližším možném termínu, max. do 14 dnů.

Doporučená minimální konfigurace systému pro instalaci:
Systém: Windows Vista®/Windows® 7 (nejnovější Service Pack) s DirectX® 9.0c
Procesor: Intel Pentium® 1 GHz nebo AMD Athlon 1 GHz
Grafická karta: NVIDIA® GeForce®  nebo ATI Radeon™ min. 256MB
Místo na disku: 250MB volného místa na systémovém disku
Paměť: 1 GB RAM
Internet: min. 512kb/s download
Monitor: minimální rozlišení 1024×768

Vyskytnou-li se při instalaci, či po ní, jakékoliv nesrovnalosti nebo problémy, kontaktujte prosím naši technickou podporu na emailu info.praha@univent.cz

Univent CZ s.r.o. jako poskytovatel softwaru VentiCAD si vyhrazuje právo na jakékoliv změny v softwaru i dokumentaci. Veškerá uvedená data jsou informativní a nemusí se shodovat s daty uvedenými v jiné technické dokumentaci výrobců a dodavatelů.